Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.


Výměna a vrácení zboží

Výměna za jinou velikost nebo jiný model:

Pokud chcete zboží vyměnit za jinou velikost,popřípadě jiný model,zašlete na email info@lill.cz informaci který model Vám máme odložit (zarezervovat),po doručení vráceného zboží Vám zdarma na naše náklady obratem zašleme model který jste si zarezervovali.

V připadě že se bude jednat o výměnu za dražšší model nebo naopak levnější,vše mezi sebou finančně urovnáme a dohodneme emailovou cestou.

Do zásilky taky stačí napsat na lísteček číslo faktury a že se jedná o výměnu,vaši zásilku si spárujeme s vytištěným emailem.

Vrácení zboží:

Nejjednodušší způsob při vrácení zboží je spolu s vráceným zbožím zaslat na lístečku číslo faktury+číslo účtu.Můžete také zaslat kopii faktury a na ní napsat číslo účtu a zakroužkovat vrácené zboží,nebo můžete použít formulář pro vrácení zboží který si můžete vytisknout zde.Platbu Vám na účet zašleme bez zbytečného odkladu v den doručení zásilky.

Dále také chceme abyste věděli že nevadí pokud zboží vrátíte po déle jak 14ti dnech,vše je o vstřícnosti a pokud prostě zapomenete zaslat zásilku dřívě jak ve 14ti denní lhůtě,nic se neděje.Peníze na účet obdžíte tak jako tak i když nám zboží zašlete o něco později než je stanoveno zákonem.

Při výměně/vrácení zboží prosím pamatujte na to aby pokud možno bylo zboží v původním obale v jakém jste jej obdželi a aby bylo co nejlépe složeno aby nedošlo k pomačkání behěm přepravy.

Budeme se těšit na komunikaci s Vámi a hladký průběh výměny/vrácení.

Adresa pro výměnu/vrácení zboží je stejná jako na faktuře tedy:
Miroslav Žurek
Polní 1785/24
Český Těšín 73701