Parádní pro svůj vzhled i funkci


Možná už jste slyšeli o kvalitní merino vlně, což je skvělý materiál, který se hodí nejenom na zimní období, ale také i na letní, protože dokáže skvěle odvádět vlhkost a nezapotíte se v něm jako v klasickém oblečení ze syntetických vláken. A můžete si z tohoto materiálu koupit nejenom spodní oblečení, ale také trika nebo kalhoty a především mikiny. A znáte především její skvělou vlastnost, kterou je to, že hřeje, i když navlhne? Což se často stává třeba při zimních sportech, když chodíte lyžovat nebo jdete na běžky. Na povrchu vám je teplo, ale uvnitř se potíte, protože se hýbete.

merino

Pořiďte si skvělé kousky z tohoto materiálu od norské značky, která má dlouholetou tradici a je přeborníkem právě na výrobu funkčního oblečení. Když se podíváte a vyberete si ze sortimentu skandinávských značek, rozhodně neuděláte chybu jeho koupí, protože tam skutečně vědí, co jsou extrémní podmínky a jak je zvládnout. Protože možná neexistuje špatné počasí, ale jenom špatné oblečení, toho bychom se měli řídit.

ski

Bohaté zkušenosti ve výrobě termo prádla z merino vlny má právě norská značka, kterou vám chceme představit a která vyvinula svojí řady Devold expedition, která je právě určená do extrémních podmínek. Takže pokud v poslední době překonáváte sami sebe a jdete s kůží na trh a děláte si výlety do hor, vyšších než jsou třeba Krkonoše a oddáváte se tady zimním sportům, rozhodně by vám tato výbava neměla chybět. Jedná se o nejstarší vlněné prádlo na světě, takže rozhodně jejich kvalita stojí za to, když mají tolik bohatých zkušeností. Navíc se jedná o přírodní materiál, který vám vydrží, takže je to i ekologické. Vlna nemusí štípat, zejména, pokud je takto jemná a skvěle zpracovaná, nemusíte mít rozhodně obavy, že by tomu tak bylo. Vyberte si roláky, trika, spodky nebo další oblečení, jak pro muže, tak i pro ženy! Nabídka je skvělá a nyní i za skvělé ceny.