Výhodná hypotéka na bydlení


Já si myslím, že v dnešní době je velice výhodné, když si někteří lidé vezmou hypotéku. Podle mého názoru hypotéka už není takové veliké tabu, jako tomu bývalo kdysi. Protože kdysi si lidé říkali, že když se zadluží na některé miliony, že prý je to velice nebezpečné a také riskantní, věřili byste tomu? Já tedy rozhodně ne. Já jsem vždycky měla za to, že kdo si vezme hypotéku, že by potom třeba mohl mít také určité problémy, jenomže tohle není tak úplně pravda. Nemusí to být vždycky pravda na sto procent. Proto jsem si řekla, že nejlepší by bylo, kdyby si třeba lidé prvně zjistili také různé informace o tom, co je to hypotéka anebo jaká hypotéka se vám vyplatí. Jaká hypotéka pro vás bude nejvíce vhodná?

Kamarádka bydlí také v zahraničí.

Je mnoho typů hypoték. Jako například americká hypotéka. Nebo také hypotéka bez příjmu. Hypotéka bez příjmu je opravdu výhodná v tom, že vy si vlastně můžete vzít tuto hypotéku bez příjmu na byt anebo na dům. A tady už záleží pouze a jenom na vás. Pro co vy se rozhodnete a v jakém velkém domě anebo bytě budete chtít žít, kde a jak budete chtít bydlet? Není proto na škodu, když se prvně třeba také se svým partnerem dohodnete, kde budete bydlet a v jakém finančním rozpětí?

Moc ráda bych bydlela ve velkém domě.

Protože tohle není jenom tak si vzít nějakou hypotéku, a to včetně hypotéky bez příjmu. A co třeba hypotéka bez registru? Nejsem si tím jistá, ale v poslední době je prý velice oblíbená právě hypotéka bez příjmu. My sami s partnerem o tomhle uvažujeme. Zatím ještě bydlíme v nájmu, ale víme, že až si založíme rodinu, že budeme chtít rozhodně nějakou hypotéku a menší domeček někde na vesnici. A s partnerem už jsme rozhodnuti, že si určitě vezmeme hypotéku bez příjmu. Tohle myslíme opravdu hodně vážně, protože naše kamarádka a také moje sestřenice má také hypotéku bez příjmu a moje sestřenice a naše kamarádka nám říká, že lepší hypotéku opravdu sehnat nemohly. Prý hypotékou bez příjmů vůbec nic nezkazíte a budete nadšení, že s hypotékou bez příjmu budete spokojení a nečeká vás nic nepříjemného.