3 tipy na obuv pro milovníky extravagance

Pokud jste alespoň na jednu z otázek odpověděla ano, možná by vás ani nenapadlo, že se takto výrazným prvkem outfitu mohou stát zrovna boty. Je tomu ale právě tak, protože tyto doplňky, jichž některé ženy vlastní desítky (a přece jich pořád není dost) mohou s celkovou kombinací outfitu učinit opravdové divy. Sehnat originální kousky bot různých typů však není nic jednoduchého. A pokud nechcete chodit bosky (což samo o sobě je sice velmi osobité, a navíc zdraví prospěšné), musíte se po vhodných kouscích podívat mnohdy jinde než v běžných řetězcích. Jestli však jednou pro sebe najdete ty správné boty, žádné jiné už chtít nebudete a ty originální budete k vhodně nakombinovaným outfitům nosit určitě ještě raději.

botasky s potiskem

Pojďme tedy rovnou k prvnímu tipu. Možná se vám zdá zvláštní tyto boty vytáhnout do města, ale jsou i takové povahy. Mnohem více se vám však budou hodit na hory a turistiku, neboť z vás vykouzlí stylového a zkušeného turistu, který se na horách už vyzná. Snad jste správně poznala, že řeč je o pohorkách. Ještě před mnoha lety je měl v šatníku prakticky každý a dnes by člověk u mnohých jen těžko pohledal. A přitom je to opravdu škoda. Milovnice velkých podpatků a platforem po objevení tzv. pleaser bot snad začnou ječet radostí.

lodičky nad bazénem

Tyto opravdu extravagantní boty, na kterých chůze asi nebude pro nezkušené žádný med, mají opravdu co do sebe. Vybrat si je můžete v různých délkách, takže můžete mít jak otevřené sandály s kombinací platformy i podpatku v jednom, tak vysoké šněrovací kozačky. A pak už stačí jen vyrazit do ulic a doufat ve schůdný terén. A pokud se přece jen chcete co nejblíže přiblížit nožkám naboso, možná jste už slyšeli o barefoot obuvi. Snaží se chodidlům vytvořit přirozené prostředí a vzhledem k tomu, že na trhu už se nějakou dobu pohybuje, ji lze také sehnat v mnoha stylech a designech. Tak třeba zrovna ona právě váš šatník nakonec rozšíří.