Baví vás design?


Kdekdo si během života zkusí vytvořit návrh vlastního nábytku. Někoho zkrátka baví kreslit si různé věci. Kdo se někdy nezasnil nad tím jak vy takový kousek vypadal v realitě? Komu by se nelíbilo mít dílnu a pracovat na návrzích nábytku podle vlastní fantazie? Každý na to nemá odvahu, protože podnikání s sebou nese celou řadu rizik. Ať už se ale rozhodne podnikat v čemkoliv, nesmíte zapomínat na jednu důležitou věc – a tou je propagace. Bez marketingu o vás nikdo nebude vědět, a logicky si tak od vás nebude moct koupit. Změnit to můžete jednoduše.

obchod s nábytkem

Pokud jste se odhodlali k podnikání v oboru a začali jste vyrábět nábytek, určitě budete potřebovat internetové stránky. Drtivá většina lidí dnes hledá to co potřebují právě online. V tomto ohledu mají výborné výsledky vyhledávače zboží, které na internetovém vyhledávači nabídnou relevantní webové stránky s hledaným zbožím. A mezi nimi může být i ta vaše.

Internetové stránky musí být kvalitní, musí se snadno ovládat a e-shop by měl nabízet mnoho funkcí, které zákazníkům usnadní hledání toho co je zajímá. Projděte si některé e-shopy s nábytkem a podívejte se jak fungují. Inspiraci můžete najít třeba u nastavení Favi, kde snadno vyfiltrujete to co vás zajímá – rozměry, cenu, použití nebo barvy.

online nákupy

Jak dál?
Každého podnikatele zajímá jak firmu udržet v černých číslech. K tomu slouží například emailing, který má velice dobré výsledky. Když si u vás někdo něco koupí, zadá svůj e-mail, a na ten můžete posílat pravidelně zprávy například o novinkách ve vašem sortimentu a nebo o slevách. Je velká pravděpodobnost že díky takové zprávě někdo otevře váš e-shop a koupí si to o co má zájem. Výhodou je že si každý může odběr zpráv odhlásit jediným kliknutím. Byla by škoda podcenit marketing a nevyužít tyto výjimečné nástroje, které ještě před pár lety neexistovaly.