Jste stále online?


Najdou se lidé, kteří rádi dělají spoustu věcí online. Dnes už je jen výjimkou, pokud venku potkáte někoho, kdo se nedívá do telefonu. Dnes je to o tom, že se lidé snaží být neustále online a to proto, aby mohli komunikovat se všemi ve svém okolí.

Není ale dobré, pokud se ÄlovÄ›k vÄ›nuje například pÅ™i řízení auta svému telefonu. Ideální to není ani v případÄ›, pokud jde ÄlovÄ›k po chodníku, pÅ™es pÅ™echod apod. Nikdy nevíte, kdy kvůli tomu, že se vÄ›nujete online svÄ›tu, ublížíte sobÄ› nebo nÄ›komu v okolí.

Lidé by si mÄ›li uvÄ›domit, že pokud nÄ›kam jdou nebo jedou, udÄ›lají jen dobÅ™e, pokud se budou vÄ›novat cestÄ› a nikoliv svému telefonu. ÄŒlovÄ›k, se kterým si píšete, poÄká, než dojdete tam, kam dojít máte nebo dojedete tam, kam máte v plánu dojet.

Äerný telefon

Zejména lidé, kteří mají auto s automatickou pÅ™evodovkou, mají tendenci mít neustále v ruce telefon, jelikož zde nemají manuální Å™adící páku, se kterou je potÅ™eba u manuálních aut pracovat. UdÄ›láte nejlépe, pokud necháte telefon ležet a nebudete na nÄ›j po Äas cesty sahat. Již bylo mnoho autonehod, kdy ÄlovÄ›k málem pÅ™iÅ¡el o život kvůli tomu, že se za jízdy vÄ›noval mobilnímu telefonu. VÅ¡e poÄká. Důležité je, abyste se ve zdraví dostali z jednoho místa na místo druhé. Bylo by dobré si to uvÄ›domit.

bílý telefon

Je pochopitelné, že chcete být v kontaktu s lidmi, kteří jsou od vás daleko, ale bylo by dobré si uvÄ›domit, že jsou situace, kdy je dobré telefon odložit. Daný ÄlovÄ›k, se kterým si píšete, urÄitÄ› pochopí, že zrovna řídíte nebo nÄ›kam jdete a že se ozvete, jakmile to půjde.

Lidé dnes velmi hazardují se svým zdravím. Ideální to opravdu není. Člověk se dnes může kvůli své hlouposti velmi snadno zranit. Myslete na to, že je dobré udělat vše proto, abyste nepřišli k úrazu. Být v kontaktu s lidmi, kteří jsou od vás daleko, je sice moc pěkné, ale všechno má své hranice. Je dobré si to uvědomit.