Krásu Jizerských hor objevíte i na YouTube


Jizerské hory zrovna nepatří k oblastem, kam se hrnou statisíce turistů v průběhu letní sezóny. Nejsou to zkrátka ani Krkonoše, ani Alpy, přesto bychom vám rádi naznačili, že právě zde můžete objevit tolik přírodních krás, že vám tamní krajina učaruje na celý život. Do Jizerských hor se můžete vypravit v kterémkoli ročním období a stále tu budete mít k dispozici velmi mnoho podnětů k intenzivním prožitkům, srovnatelným s těmi nejzajímavějšími lokalitami v celé Evropě. Krajina Jizerských hor je velmi pestrá a malebná, střídají se tu hluboké lesy a údolí potoků a říček, a kdo miluje klid a pohodu, neměl by příliš dlouho váhat. Zalíbit by se vám mohla přehrada Desná Souš, rozhledny Královka, Bramberk a Tanvaldský Špičák, lokalita Mariánské hory a Albrechtic v Jizerských horách a mimo jiné i kamenný železniční viadukt ve Smržovce, vybudovaný již v roce 1894.

Jizerské hory

Jizerské hory se také staly vděčným námětem pro nadšence, kteří natáčí horská panoramata na video a publikují je na YouTube. Obrovským hitem současné doby se také staly bezpilotní drony, s nimiž vystoupáte do nebeských výšin i tam, kam se nedokáže vyšplhat ani helikoptéra. Dron vám pak nabídne nevídaný pohled do krajiny, a vězte, že právě Jizerské hory poskytují v tomto směru skutečně výjimečnou podívanou.

video na YouTube

Video si stahujte na počítač

Až objevíte na YouTube záběry z dronu v některé z lokalit Jizerských hor, pro jistotu si video stáhněte k sobě na počítač. Může se totiž přihodit nemilá věc, že jej jeho vlastník odstraní, a to by zvláště u takových nádherných přírodních skvostů byla škoda.

Ke stahování využijte YouTube video downloader Stahuj videa, je k dispozici zdarma i bez registrace a video se vám uloží v původní kvalitě a rozlišení. Tímto způsobem lze ukládat i videa z jiných zdrojů, z dalších sociálních sítí, pokud budete mít potřebu.