Naše dřevostavby


Věřte mi, že když se rozhodnete pro nějaký nový typ bydlení, tak také musíte počítat s tím, že to bude něco stát. Nejenom, že to bude stát nějaké peníze. A někdy to může být opravdu hodně drahé, ale také to bude stát opravdu hodně síly. Také síly, namáhání a někdy také nervů. Proto je nejlepší, když lidé si uvědomí, kolik do toho chtějí dát peněz a kdy se do toho pustit, doporučovala bych se do toho pouštět, až když máte dané nějaké peníze bokem. A když už budete stavět anebo rekonstruovat anebo něco opravovat, tak se také rozhodněte pro nějaké zateplení. Zateplení polystyrénem.

Polystyrenové koule se také využívají.

Kotvení polystyrenu Spiralanksys je potom v této řadě také opravdu prvořadé. Koukněte se na webové stránky spiralanksys.com. Najdete tam aplikace na různé dřevostavby. Když využijete polystyren na moderní typy difúzně otevřených dřevostaveb nebo dřevěných fasád, tak uděláte dobře. Protože potom tím také snížit spotřebu lepících hmot a když využijete hodně lepících hmot, tak to potom může způsobit špatnou stabilitu a může pak vzniknout jako neoblíbená trhlinka nebo prasklinka. A to právě může u dřevěných fasád docházet. Bezpečná, efektivně kotvená izolace na bázi dřeva anebo také kvalitního polystyrenu jsou lepší.

Polystyren má různou podobu.

Také můžete je opatřit difúzně otevřenými omítkami. To znamená, že se budou provětrávat dřevěnými fasádami. Anebo také kamennými či cihelnými obklady. Věděli jste o tom, když jsem tohle řekla svému partnerovi, že jsem si tohle vyčetla na internetu? Byl opravdu byl nadšený, že se o to zajímám. Byl nadšený, že jsem si tohle zjišťovala. A to prý znamená, že mám o to zájem. Samozřejmě, že mám o tohle zájem, protože mě nebaví v zimě mrznout. Abych měla doma zimu, i když topím v krbu anebo také v radiátorech, tak kolikrát se mi zdá, jako kdybych ani netopila. Nebo kdybych zatopila a potom bych otevřela okno a všechno teplíčko by ven uteklo.