Nestačí vám ta co máte?


Pokud máte pocit, že vám vaše kuchyňská linka už neslouží jak by měla, je tu možnost nechat si vyrobit novou. Vždycky byste si měli nechat vyrobit linku, která bude na míru, protože ta vám umožní daleko větší výběr nejen materiálů, ale i uspořádání jednotlivých skříněk. V každé kuchyni najdeme šuplíky i skříňky s dvířky, a jejich rozložení závisí na tom, co všechno máte za nádobí a jak často ho používáte. To co používáte nejčastěji, byste měli mít vždycky na dosah ruky, a naopak věci, které používáte méně nebo téměř vůbec, můžete s klidem uložit do horních skříněk.

moderní linka

Opravdu dobrou linku poznáte tak, že se na vaření v ní těšíte. Pokud vaříte víceméně z nutnosti, protože se vám vaše linka už ani nelíbí, je ještě možnost nechat si udělat novou. Nepouštějte se do rekonstrukce starší linky svépomocí, protože pokud si jen natřete dvířka, nevyřešíte tím, že vám nevyhovuje dispozice kuchyně.

Proč si ji nechat vyrobit na míru
Zkoušeli jste se dívat na linky v obchodech s nábytkem, ale žádná linka se vám nelíbila? Nabízené linky jsou příliš velké nebo naopak malé? I proto je nejlepší nechat si linku vyrobit na míru. Využije se celý prostor který máte pro linku vymezený, takže budete mít dostatečně velkou linku, kde se vám bude dobře vařit.

luxusní kuchyně

Každý výrobce kuchyní vám poradí například jaké si vybrat otevírání. Co se toho týče, raději upusťte od dotykového otevírání, protože kdykoliv se jen o linku otřete například při úklidu, budete mít otevřený šuplík i dvířka, a časem to začne být otravné. Ještě než k nám zajdete, zkuta využít online návrh kuchyně Glanckuchyne.cz, kde si sami vytvoříte linku jaká by se vám líbila. Společně potom osobně návrh projdeme a zjistíme nedostatky, které vylepšíme. Hotový návrh si potom odsouhlasíte, a když se vám bude líbit, můžeme začít s výrobou. Montáž už potom trvá chviličku.