Online hry

Mobilní telefon je něco, to už má opravdu každý člověk. Já sama jsem ti řekla, že už bych bez mobilního telefonu opravdu být nechtěla. A možná jsem na mobilním telefonu opravdu tak závislá a jsem na něm pak opravdu hodně zvyklá, že už bych si bez něj nedokázala představit život. A to nemluvím třeba například i o svém synovi a také své neteři. Protože moje neteř je na mobilním telefonu přímo závislá. A předpokládám, že možná už i můj syn. A sice dávám si velice záležet na tom, aby syn také hrál kolektivní hry a další sporty, když si tráví čas na mobilním telefonu anebo na počítači.

Hraji online hry.

Jsem ráda, že syna také baví například to, že si spolu třeba my vyjedeme na kole. Ale my stejně vlastně sebou také nosíme mobilní telefony, i když jdeme na procházku. Pokaždé, když si třeba na kole sedneme potom někde na odpočívadlo, tak si dáme malou svačinu, dáme si se synem čaj a já si dám ještě navíc kávu a potom si oba dva vezmeme mobilní telefon do rukou a zahrajeme si třeba nějakou hru. A já ihned postuji různé fotografie na Instagram anebo na Facebook. A baví mě to, takže já si říkám, že rozhodně nebudu synovi zakazovat mobilní telefon, když ho mám velmi často v rukou u já sama. 

Jsem denně na facebooku.

Vždyť přeci doba jde stále dopředu, tak proč bych synovi zakazovala něco, to stejně bude za chvilku používat opravdu každý den. A přece nikdo neví, jestli si nebude pracovat také online anebo dálkově, k čemu bude potřebovat také mobilní telefon. A můj jsem si na mobilním telefonu dokonce udělal také svou stránku na YouTube, kde si dává různá svá videa, která si sám udělá. Beru to tak, že můj syn je velice šikovný, že umí natočit anebo upravit video na mobilním telefonu. Já to také beru tak, že jednoduše mobilní telefony další technika je už prostě součást našich životů, a to bez ohledu na věk nebo pohlaví. Tak proč se tomu násilně vyhýbat.