Pěkná auta

Vždycky jsem si říkala, že kdybych měla více automobilů, tak bych si asi otevřela nějakou společnost, která právě něco rozváží. A vždycky jsem chtěla rozvážet jídlo. Jenomže jak už to tak bývá, tak ne všechno musí být tak, jak si člověk přeje. My jsme potom s rodinou uvažovali, že bychom mohli začít podnikat. Protože všichni v rodině moc rádi řídíme auta. Tedy já jsem ještě sice řidičský průkaz neměla, protože mi ještě nebylo osmnáct let, ale úplně jsem se na to těšila a plánovala jsem si, že až mi bude osmnáct let, tak si hned udělám řidičský průkaz. A jak jsem řekla, tak jsem také udělala.

Mám ráda auta.

Takže potom, když jsem rodičům řekla, že to stále myslím vážně, že bych chtěla podnikat, tak se mi celá rodina vysmála. A to včetně mého bratra. Abych pravdu řekla, tak mě to opravdu urazilo a zároveň také naštvalo, že jsem si musela bouchnout do polštáře. Chápu, že mnoho lidí ani neví, jak podnikat anebo jak někoho ranit. A řeknu vám, že tohle mě opravdu hodně ranilo. Takže jsem si řekl, že jakmile vypadne osmnáctý rok, tak si ihned udělám řidičský průkaz a najdu si skvělou práci. A odstěhuji se. A protože se mi tohle splnilo, tak jsem se potom dva roky po řidičském průkazu odstěhovala, protože jsem si našla opravdu skvělou práci a potom, když jsem se už rozhodla. že si udělám také profesní řidičák na automobil, tak jsem potom rozvážela pizzu a později také jsem distribuovala léky.

Auta jsou prima.

Musím uznat, že práce jako řidič mě opravdu hodně baví a myslím si, že mě to jenom tak nepřestane bavit. Všichni v rodině říkají, že práce s autem je opravdu zajímavá a také skvělá a mě to baví více než dvojnásob. Pokud i vy máte nějaké tajné sny, že byste chtěli mít takovou práci, kde můžete jezdit autem, tak se toho nebojte. Přestat můžete vždycky, Jen nikdy nezapomínejte na to, že musíte jezdit autem opatrně.