Ženy mají rády šperky

Dříve bylo vlastnictví šperků výsadou bohatších lidí, a bylo to tak i donedávna. Dnes už si koupit nějaký hezký šperk může dovolit každý, protože dávno už se nevyrábí jen ze stříbra, zlata a platiny. V dnešní době už se setkáte i s titanem nebo chirurgickou ocelí. Jsou lidé kteří mají na drahé kovy alergii a tak jim vyhovuje právě jen ocel nebo jiný kov. Mnoho lidí má v sobě zakořeněno přesvědčení, že cokoliv co není ze zlata není drahé. Jenže je to omyl, i ocelový šperk může být drahý, když se osadí například drahými kameny.

žena náramek

Je štěstí že jsou šperky cenově dostupné. Ty ocelové bývají zpravidla otázkou několika stokorun, maximálně tisícikorun. Potěšit ženu se tak dá i celkem levně, záleží ovšem co má vaše maminka či manželka ráda. Starší generace zpravidla uctíte jen drahými kovy, takže jestli hledáte dárek pro babičku, bude asi lepší investovat třeba do zlata nebo alespoň do stříbra.

Hledáte dárek pro manželku?
Pánové často tápou co by jejich partnerku potěšilo. Je občas problém sehnat hezký dárek, který vás finančně nezruinuje, a ze kterého bude nadšená. Žádná žena šperk neodmítne, i když tvrdí, že na šperky příliš není a ocení něco jiného. Jestli si nevíte rady s výběrem dárku pro svou milovanou, můžete jí darovat například náramek se jménem
https://silvername.cz/produkt/naramek-se-jmenem/. Můžete vybrat třeba jméno vaše, její a nebo vašich dětí.

stříbrný náramek

Vybírejte srdcem

Vybrat šperk by měl každý podle toho, co se líbí obdarované. Jestli má ráda bílé zlato, věnujte jí něco z bílého zlata. Pokud má alergii na stříbro, nekupujte jí ho. Šperk je sice krásný dárek, ale dá se s ním pěkně šlápnout vedle. Nejprve se vždy zeptejte přímo co má vaše vyvolená ráda, a potom se teprve vrhněte do výběru šperku. Vaše partnerka z něj bude nadšená, protože tento typ šperku je velice osobní, a uvidí, že jí záleží nejen na ní, ale na celé vaší rodině.