Nepřijde vám divné, když partner pokaždé cestuje bez vás?

Najdou se lidé, kteří cestují bez svého partnera a přijde jim to úplně normální. Připadá vám také něco takového normální?

Pokud je to jednou za čas, pak by na tom člověk nemusel nic hledat, ale pokud je to neustále, už by se nad tím měl člověk zamyslet, protože to nebude jen tak. I když je možné, že vám váš přítel tvrdí, že cestuje se svými kamarády, může to být zcela jinak. Je možné, že si váš muž někoho našel a právě s danou osobou cestuje, protože je to jediná možnost, jak mohou být dlouhou dobu spolu. Je jasné, že pokud člověk něco takového zjistí, rozhodně z toho nebude nadšený, ale bohužel se něco takového stává.

cestující žena

Pokud váš přítel často cestuje a nabyli jste dojmu, že to nemůže být jen tak a to už podle toho, že kdykoliv vašemu příteli po cestování perete věci, nacházíte na nich ženské vlasy nebo nějakou tu čmouhu od líčidel, bylo by vhodné to řešit. Je jasné, že pokud se na něco takového vašeho muže zeptáte přímo, nepřizná se vám. Jen velmi málo lidí se tomu druhému přiznají, že si někoho našli. Mnohdy až člověk dojde k tomu, že je na čase to druhé osobě říct, tak to řekne, ale něco takového může trvat velmi dlouhou dobu.

Někdy trvá dokonce i několik let, než se jeden druhému přiznají, že už nějakou dobu mají někoho jiného a že jim je s daným člověkem lépe. Nikdo určitě není nadšený z toho, když se dozví, že jej jejich partner podvádí. Pro mnohé je to psychicky velmi náročné.

žena na kufru

Těžko říct, co je horší a to, jestli to, když člověk zjistí, že jej jejich partner podvádí, sám nebo to, když vám to váš partner řekne. Rozhodně obojí velmi zabolí a mnohým dlouho trvá, než se z něčeho takového dostanou, což je pochopitelné. Pokud je vám podezřelé, že vaše polovička až příliš často cestuje a ani se vás nezeptá, jestli byste chtěli cestovat s danou polovičkou, pak je něco určitě špatně.